شرکت برسام ابنیه دیبا با هدف فعالیت و ایجاد اشتغال در صنعت ساختمان و ارائه خدمات فنی مهندسی در این بخش ضمن در نظر داشتن دو اصل اساسی تعهد و تخصص در سال 1392  در تهران به ثبت رسید.

 
این شرکت با در اختیار داشتن متخصصین جوان و خلاق از قابلیتهای فراوانی برخوردار است و همین امر موجب شده است تا با بهره گیری از همین مزیت و بالا بردن بهره وری در کارهای مختلف موجبات رضایتمندی کارفرمایان خود را فراهم سازد.
هرچند که زمان زیادی از فعالیت حرفه ای این شرکت نمیگذرد و این شرکت گامهای اولیه را در مسیر پر پیچ و خم رشد و پیشرفت در صنعت ساختمان را بر میدارد اما همین گامها را با استواری و اعتماد به نفس و هدفمند برداشته است تا با یاری خداوند بتواند در این مسیر رشد و توسعه ، با شتابی  بیش از پیش به سوی هدف خود که خدمت رسانی تخصصی و صادقانه است حرکت نماید.
شرکت برسام ابنیه دیبا با در اختیار داشتن نیروی انسانی متخصص و امکانات کافی، از پتانسیل بسیار بالایی برای پروژه های ساختمانی بویژه پروژه های اجرای سقفهای عرشه فولادی و کامپوزیت ،  بصورت تخصصی دارد. شرکت برسام ابنیه از معدود شرکتهایی است که در زمینه اجرای سقفهای سازه ای بصورت تخصصی فعالیت نموده و قابلیت اجرای وسیعی از این سقفها را دارد. سقفهای عرشه فولادی ، سقف کرمیت و سقفهای کامپوزیت سنتی از جمله سیستمهایی هستند که این شرکت توانایی اجرای آنها را دارد. شرکت برسام ابنیه همچنین در زمینه اجرای فونداسیون ،اسکلت فلزی و بتنی و، دیوار برشی  نیز توانایی اجرای پروژه ای محوله را دارد.
آنچه که برای کلیه پرسنل شرکت برسام ابنیه ازاهمیت ویژه ای برخوردار است انجام به موقع و با کیفیت پروژه هاست بطوریکه رضایت حداکثری کارفرمایان محترم را در برداشته باشد. البته این شرکت تا کنون در کلیه پروژه های خود به این هدف دست یافته است و مؤید این مطلب ، رضایتمندی کارفرمایان ما در پروژه های به اتمام رسیده است.